"Оскар-2018": стали відомі номінанти на головну кінопремію року

Цьогоріч церемонія вручення нагород відбудеться 4 березня. - пише ТСН
 
Щойно у Лос-Анджелесі організатори найпрестижнішої кінопремії "Оскар" оголосили імена претендентів на заповітну статуетку.
 
Так, під час ювілейної, 90-ї за рахунком, церемонії усі шанси здобути омріяну нагороду є у стрічок "Форма води" Гільєрмо дель Торо, "Дюнкерк" Крістофера Нолана і "Темні часи" Джо Райта. Ці картини опинилися в числі фаворитів.    
 
Зауважимо, що цьогоріч вручення нагород Американської академії кінематографічних наук і мистецтв відбудеться 4 березня. Дату перенесли у зв’язку зі стартом зимових олімпійських ігор в Кореї.
 
Традиційно, церемонія відбудеться в кінотеатрі "Долбі".
 
 
Повний список номінантів премії "Оскар-2018"
 
Найкращий фільм
 
"Називай мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name)
 
"Темні часи" (Darkest Hour)
 
"Дюнкерк" (Dunkirk)
 
"Геть!" (Get Out)
 
"Леді Берд" (Lady Bird)
 
"Примарна нитка" (Phantom Thread)
 
"Секретне досьє" (The Post)
 
"Форма води" (The Shape of Water)
 
"Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
 
 
Найкраща чоловіча роль
 
Тімоті Шаламе, "Називай мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name)
 
Деніел Дей-Льюїс, "Примарна нитка" (Phantom Thread)
 
Деніел Калуя, "Геть" (Get Out)
 
Гарі Олдман, "Темні часи" (Darkest Hour)
 
Дензел Вашингтон, "Роман Ізраел, Esq." (Roman J. Israel, Esq.) 
 
 
Найкраща жіноча роль
 
Саллі Хокінс, "Форма води" (The Shape of Water)
 
Френсіс Макдорманд, "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
 
Марго Роббі, "Тоня проти всіх" (I, Tonya)
 
Сірша Ронан, "Леді Берд" (Lady Bird)
 
Меріл Стріп, "Секретне досьє" (The Post) 

Найкраща чоловіча роль другого плану
 
Віллем Дефо, "Проект" Флорида "(The Florida Project)
 
Вуді Харрельсон, "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
 
Річард Дженкінс, "Форма води" (The Shape of Water)
 
Крістофер Пламмер, "Всі гроші світу"
 
Сем Рокуелл, "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
 
 
Найкраща жіноча роль другого плану
 
Мері Джей Блайдж, Ферма "Мадбаунд" (Mudbound)
 
Еллісон Дженні, "Тоня проти всіх" (I, Tonya)
 
Лорі Меткаф, "Леді Берд" (Lady Bird)
 
Леслі Менвілл, "Примарна нитка" (Phantom Thread)
 
Октавія Спенсер, "Форма води" (The Shape of Water)
 
 
Найкращий режисер
 
Крістофер Нолан, "Дюнкерк" (Dunkirk)
 
Джордан Пил, "Геть" (Get Out)
 
Грета Гервіг, "Леді Берд" (Lady Bird)
 
Пол Томас Андерсон, "Примарна нитка" (Phantom Thread)
 
Гільєрмо дель Торо, "Форма води" (The Shape of Water)
 
 
Найкращий оригінальний сценарій
 
"Дюнкерк" (Dunkirk)
 
"Примарна нитка" (Phantom Thread)
 
"Форма води" (The Shape of Water)
 
"Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)
 
"Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
 
 
Найкращий адаптований сценарій
 
Call Me by Your Name
 
The Disaster Artist
 
Logan
 
Molly's Game
 
Mudbound
 
 
Найкраща робота оператора
 
"Той, що біжить по лезу 2049" (Blade Runner: 2049)
 
"Темні часи" (Darkest Hour)
 
"Дюнкерк" (Dunkirk)
 
Ферма "Мадбаунд" (Mudbound)
 
"Форма води" (The Shape of Water)
 
 
Найкращий монтаж
 
"Малюк на драйві" (Baby Driver)
 
"Дюнкерк" (Dunkirk)
 
"Тоня проти всіх" (I, Tonya)
 
"Форма води" (The Shape of Water)
 
"Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
 
 
Найкращий монтаж звуку
 
"Малюк на драйві" (Baby Driver)
 
"Той, що біжить лезом 2049" (Blade Runner: 2049)
 
"Дюнкерк" (Dunkirk)
 
"Форма води" (The Shape of Water)
 
"Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)
 
 
Найкраще зведення звуку
 
"Малюк на драйві" (Baby Driver)
 
"Той, що біжить лезом 2049" (Blade Runner: 2049)
 
"Дюнкерк" (Dunkirk)
 
"Форма води" (The Shape of Water)
 
"Зоряні війни: Останні джедаї" (Star Wars: The Last Jedi)
 
 
Найкращий дизайн костюмів
 
"Красуня і чудовисько" (Beauty and the Beast)
 
"Темні часи" (Darkest Hour)
 
"Примарна нитка" (Phantom Thread)
 
"Форма води" (The Shape of Water)
 
"Вікторія і Абдул" (Victoria & Abdul)
 
 
Найкращі візуальні ефекти
 
"Той, що біжить лезом 2049"
 
"Вартові галактики 2"
 
"Kong: Острів черепа"
 
"Зоряні війни: останні джедаї"
 
"Планета мавп: війна"
 
 
Найкращий грим і зачіски
 
"Темні часи"
 
"Вікторія і Абдул"
 
"Диво"
 
 
Найкращий фільм іноземною мовою
 
A Fantastic Woman (Chile)
 
The Insult (Lebanon)
 
Loveless (Russia)
 
Body and Soul (Hungary)
 
The Square (Sweden)
 
 
Найкращий короткометражний анімаційний фільм
 
Dear Basketball
 
Garden Party
 
Lou
 
Negative Space
 
Revolting Rhymes
 
 
Найкраща робота художника-постановника
 
"Красуня та Чудовисько"
 
"Той, що біжить лезом: 2049"
 
"Темні часи"
 
"Дюнкерк" (Dunkirk)
 
"Форма води" (The Shape of Water)
 
 
Найкращий анімаційний фільм
 
"Бебі-бос"
 
"Годувальниці"
 
"Таємниця Коко"
 
"Фердинанд"
 
"Ван Гог. З любов'ю, Вінсент"
 
 
Найкращий документальний фільм
 
Abacus: Small Enough to Jail
 
"Обличчя, села"
 
"Ікар"
 
"Останні люди Алеппо"
 
"Стронг-Айленд"
 
 
Найкраща пісня
 
Mighty river, "Ферма" Мадбаунд "(Mudbound)
 
Mystery of love, "Клич мене своїм ім'ям" (Call Me by Your Name)
 
Remember me - "Таємниця Коко" (Coco)
 
Stand up for something - "Маршалл"
 
This is me - "Найвеличніший шоумен"
 
 
Найкращий саундтрек
 
"Дюнкерк"
 
"Примарна нитка"
 
"Форма води"
 
"Зоряні війни: Останні джедаї"
 
"Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі"
 
 
Найкращий короткометражний документальний фільм
 
"Едіт + Едді"
 
"Рай - це затор на 405-му шосе"
 
"Героїн (я)"
 
"Мистецтво ножа"
 
"Зупинка"
 
 
Найкращий короткометражний фільм
 
"Початкова школа Де-Калб"
 
"11 годин"
 
"Мій племінник Еммет"
 
"Німе дитя"
 
"Watu Wote: Всі ми" 

ГОЛОВНІ НОВИНИ

15.10.2018
:
14.10.2018
показати більше