ЧС-2018: Англія вирвала перемогу у Тунісу лише у додатковий час

У поєдинку першого туру групи G чемпіонату світу-2018 з футболу Англія перемогла збірну Тунісу - 2:1.

Від початку поєдинку англійці атакували, пише НВ. На перших хвилинах вони раз за разом прострілювали голкіпера Тунісу Хассена. Але реалізувати моменти не вдавалось.

Натомість тунісці в атаку не поспішали. Тож рахунок відкрили англійці. Хассен після подачі кутового у стрибку вкотре врятував свою команду від удару Стоунза головою, але капітан Англії Кейн був у потрібний час у потрібному місці.

Тим часом основний голкіпер Тунісу зі сльозами на очах залишив поле через травму. Тунісці почали раніше зустрічати суперників,і намагалися не підпускати їх до своїх воріт. Моментів у них і справді з`явилось більше. Під час однієї із атак захисник Англії Уокер у власному карному влучає ліктем в обличчя Бену Юсуфу. За це суддя призначає пенальті, його реалізовує Сассі і зрівнює рахунок.

Після голу англійці активізовувались. Пробивали стандарт за стандартом, але реабілітуватись і забити гол в роздягалку їм не вдається.

У другій половині гри Англія продовжила заробляти стандарти. На початку тайму Стоунз виграв другий поверх після удару з кута, але м`яч влучив у руки голкіперу Бену-Мустафі!

Туніс почав сушити гру, команди боролися за центр поля, і до небезпечних моментів біля воріт це не призводило.

За 20 хвилин до кінця матчу збірні обмінюються атаками. Англійці нарешті пробралися до штрафної суперника, і навіть заробили штрафний, але Ешлі Янг пробиває вище воріт Бен-Мустафи.

На останніх хвилинах гри леви продовжують не реалізовувати стандарти, та марнують моменти біля воріт Тунісу. Раз за разом вони вривалися у карний суперників, і нарешті це дало результат. Капітан англійців оформив дубль вже у доданий арбітром час. Магуаєр зробив скидку на дальню штангу, де вільний Кейн буквально з метру головою проштовхнув м`яч у сітку!

Англія-Туніс 2:1

Голи: Кейн 12,91, Сассі 35 (пенальті).

Англія: Пікфорд, Тріпп'єр, Уокер, Стоунз, Макгуайр, Янг, Хендерсон, Лінгард (Даєр,92), Деле Аллі (Лофтус-Чік, 80), Стерлінг (Решфорд, 68), Кейн

Туніс: Хассен (Бен-Мустафа,15), Мерія, С. Бен-Юссеф, Бронн, Малуп, Схірі, Бадрі, Сассі, Ф. Бен-Юссеф, Сліті (Бен-Амор,76), Хазрі (Халіфа, 85)

Попередження: Уокер (33)