Чергова сенсація ЧС-2018: Швейцарія очолила групу, де грає Бразилія

У другому матчі другого туру групи Е чемпіонату світу-2018 збірна Швейцарії перемогла Сербію - 2:1.

Першими швидкий гол забили балканці, пише НВ. На п`ятій хвилині Тадіч навісив до штрафного, а Мітровіч виграв боротьбу на другому поверсі і переправив м'яч у дальній верхній кут!

Швейцарія перейшла в атаку, але темп гри команди зменшився, бо серби повністю закрили хід до свого штрафного для суперників.

Та в другій половині тайму швейцарці почали частіше турбувати Стойковіча, але він не помилявся і стійко витримував кожен удар.

Серби мали шанс на останніх хвилинах подвоїти рахунок , коли Тадіч навішував із кутового. Але Тошич пролетів в декількох сантиметрах від м`яча, а Матіч не очікував такого розвитку подій, тому і не зміг його обробити.

В шість захисників біля воріт грали серби, коли їх атакували суперники.  Тож їм вдалося піти на перерву, залишивши свої ворота сухими.

Відверто не йшла гра у підопічних Петковіча. Сербська команда читала усі їхні комбінації, але все ж Джака знайшов вільну зону, закрутив м`яч у сітку і зрівняв рахунок матчу.

Найактивнішим гравцем у складі Швейцарії був Шакірі. Він завжди опинявся у правильному місці у правильний час, загрозливо пробивав по воротах та віддавав точні передачі.

Підопічні Младена Крстаіча мали нагоду виходити вперед - Коларов прострілював на Мітровича низом, але Александар трохи не встиг до м`яча. Відразу ж у відповідь атакували швейцарці, та арбітр зафіксував положення поза грою. З усіх сил вони намагалися змінити рахунок на свою користь, але жодну спробу не реалізували.

За 5 хвилин до кінця гри швейцарська команда заробила стандарт, але Джака пробив вище воріт.

Нарешті гіперактивний Шакірі на останній хвилині використав нагоду і забив переможний для своєї команди гол

У підсумку швейцарці набирають 4 очки, так само як і бразильці. За ними йде Сербія (три пункти) та Коста-Ріка (нуль балів).

Сербія - Швейцарія  - 1:2

Голи: Мітрович 5 - Джака, 52, Шакірі,90.

Сербія: Стойковіч, Д. Тошич, Івановіч, Міленковіч, Коларов, Матіч, Мілінковіч-Савіч, Мілівоєвіч (Радоніч 81), Тадіч, Костіч (Ляїч 64), Мітровіч

Швейцарія: Зоммер, Родрігес, Аканджи, Шер, Ліхштайнер, Джака, Бехрамі, Цубер (Дрмич 90), Джемаїлі (Емболо 73), Шакірі, Сеферовіч (Гаврановіч 46)

Попередження: Мілінковіч-Савіч 33, Мілівоєвіч 39, Матіч 45, Мітровіч 87.

Раніше Бразилія змогла виграти у Коста-Ріки, а Сербія отримала важку перемогу на старті ЧС-2018.