Гол у власні ворота: Росія зазнала розгромної поразки на ЧС-2018

На чемпіонаті світу з футболу відбулися матчі заключного, третього туру, в групі А.

Збірні Уругваю і Росії в очному матчі визначали переможця квартету, пише НВ. Південноамериканська збірна потужно почала матч і швидко відкрила рахунок. На 10-й хвилині Луїс Суарес потужним ударом зі штрафного розпечатав ворота Ігоря Акінфєєва.

Уругвай продовжував діяти активніше в атаці і в середині першого тайму подвоїв рахунок: Лаксальт після розіграшу кутового пробив здалеку, і м'яч рикошетом від ноги Дениса Черишева вдруге залетів у ворота росіян.

Команда Станіслава Черчесова спробувала відповісти своєю гостротою в атаці, але Олександр Самедов, який мав найгостріший момент, не скористався своїм шансом. Більш того, ще до перерви Росія залишилася в меншості - за дев'ять хвилин дві жовті картки примудрився отримати Ігор Смольников. Фактично, цей епізод позбавив команду Черчесова шансів на порятунок.

У другому таймі Уругвай не поспішав добивати суперника, але в кінцівці все ж довів рахунок до розгромного - перший гол на турнірі забив Едінсон Кавані.

3:0 - Уругвай виграв всі три матчі в група А і в 1/8 фіналу турніру зустрінеться з другою командою групи B. Росія зіграє проти переможця цього квартету.

Уругвай - Росія 3:0
Голи: Суарес, 10, Черишев, 23 (у свої ворота), Кавані, 90+1

Уругвай: Муслера - Касерес, Годін, Коатес - Лаксальт, Бентанкур (Де Арраскаета, 63), Торрейра, Весіно, Нандес (Родрігес, 73) - Кавані (Гомес, 90+3), Суарес

Росія: Акінфєєв - Кудряшов, Ігнашевич, Кутепов, Смольников - Газінський (Кузяєв, 46), Зобнін - Черишев, Ол. Міранчук (Смолов, 60), Самедов - Дзюба

Попередження: Бентанкур - Газінський, Смольников

Вилучення: Смольников, 36

В іншому матчі цієї групи Саудівська Аравія вперше з 1994 року перемогла в матчі чемпіонату світу. Представники Азії здобули вольову перемогу над Єгиптом. Мохамед Салах відкрив рахунок в першому таймі, але потім Саудівська Аравія двічі забила в компенсований час кожного з таймів: Аль-Фараж відзначився з пенальті, а Аль-Давсарі - з гри.

Відзначимо, що в першому таймі Саудівська Аравія ще не реалізувала пенальті. Удар з 11-метрової позначки Аль-Муваллада відбив 45-річний воротар збірної Єгипту Ель-Хадарі.

Саудівська Аравія завершила турнір на третьому місці в групі А, набравши три очки. Єгипет на ЧС-2018 програв усі три матчі.

Саудівська Аравія - Єгипет 2:1
Голи: Аль-Фараж, 45+6 (з пенальті), Аль-Давсарі, 90+5 - Салах, 22

Саудівська Аравія: Аль-Мосайлем - Аль-Шахрані, М. Хавсаві, Ос. Хавсаві, Аль-Бурайк - Аль-Давсарі, Аль-Могахві, Отайф, Аль-Фараж, Бахбір (Асір, 65) - Аль-Муваллад (Аль-Шехрі, 79)

Єгипет: Ель-Хадарі - Абдель-Шафі, Хегазі, Габр, Фатхі - Хамед, Ель-Ненні - Трезеге (Кахраба, 81), Саїд (Амр, 45+7), Салах - Мохсен (Собхі, 64)

Попередження: Габр, Фатхі

Раніше в плей-офф ЧС-2018 достроково пробилися збірні Бельгії та Англії, у другому турі перемігши Туніс і Панаму відповідно.