Ман Сіті феєричною перемогою повернув собі лідерство в АПЛ

Манчестер Сіті, Ліверпуль, футбол,

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко не потрапив до заявки.

В 11-у турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» впевнено обіграв «Саутгемптон» - 6:1. Про це повідомив Укрінформ.

«Манчестер Сіті» зняв усі питання в домашньому матчі з «Саутгемптоном» ще в першому таймі. Господарі забили чотири м’ячі – Худт (автогол), Агуеро, Давид Сільва, Стерлінг. Гості відповіли лише одним – з пенальті відзначився Інгз.

Після перерви у «Ман Сіті» знову забив Стерлінг і ще один гол в активі Сане. 6:1 – 9-а перемога «Ман Сіті» в сезоні.

«Ман Сіті» набрав 29 очок і повернув собі лідерство в АПЛ. «Ліверпуль» знову другий – 27 очок.